Motivace

MOTIVACE

Každý někde začínal, nikdo se nenarodil jako šampion, jako legenda. Někdo nemá potřebnou motivaci k tomu, aby začal. Většina lidí má ale své sny, bohužel téměř většina se snů vzdá a zůstane v takzvané ''komfotní zóně'' aby nemuseli nic a nikdy riskovat. Smutná pravda je, že bez obětí nebude vítězů. Kdo se ale nevzdává, tak nemůže nikdy prohrát. Pravý bojovník je ten kdo je stokrát dole a stokrát se nevzdává.

DSCN6450DSCN6443

Proč padáme? Proč se vzdáváme?

Neuspět, prohrát, nemít vše tak rychle, jak by jsme si přáli...

Dnešní doba je příliš uspěchaná, všechno chceme hned hned a za každou cenu, ideálně samozřejmě bez jakékoliv dřiny nebo snažení.

Existuje jen jedna cesta...

 

TĚLO & MYSL

 

Vše musí spolupracovat v jedné symbiose,  takové naše

každodenní jing a jang jinjang Rozeberme si jedno podruhém.

 

TĚLO

Vše je zde myšleno, jak se o ně staráme. Stejně tak když nemá motor výkonného auta dostatečný přísun kvalitního paliva, tak taky nepojede. Stejně tak vaše tělo. Zamyslete se nad tím co všechno jste dnes dělali, kdy jste naposledy jedli a hlavně co.

Stejně tak důležitý je pitný režim. Ať je léto nebo zima, bez toho nefungujeme a nepočítáme do toho kávu a ani sladké nápoje. vaše tělo potřebuje čistou vodu, kvalitní čaje.

MYSL

Stejně tak nemůže fungovat tělo, když je mysl pod neustálím útokem. Spoustu z vás má velmi stresující zaměstnání a i to se může podepsat nad vaší chutí realizovat jakoukoliv činnost. Určitě to znáte, nechce se mi vůbec nic...

Tady je opravdu důležitě, být na sebe tvrdý a donutit se začít. Není nic důležitějšího zvednout se a jít tvořit. Cvičit se, projít se, uvařit si něco k jídlu a neodfláknout se něčim co každý ví, že není úplně ideální. Když je nemocná mysl, chřadne tělo a naopak.

 

Najděte si i malé cíle a miřte nahoru. Je lepší neuspět s vědomím, že jsem do toho dal všechno, než všechno zahodit se slovy

"Bez tak nemám šanci."

Bezmocnost, žádné sebevědomí a vy sami zabíjíte svoje vlastní sny...1

 

Změň to teď hned!