GUARETA VANILKOVÝ PUDINK 3 KS

Vyzkoušej osvěžující vanilkovou chuť, rychlá příprava s nízkotučným mlékem za studena!

 

Skladem
Kód: 40
114 Kč

Redukční dieta

Složení:

mléčná bílkovina, sacharóza, sójová bílkovina, inulin, sójový olej, škrob, odtučněný mléčný prášek, stabilizátory (terciární fosforečnan sodný a octan vápenatý), maltodextrin, koncentrát minerálních látek (fosforečnan vápenatý, fosforečnan draselný, uhličitan hořečnatý, difosforečnan železnatý, oxid zinečnatý, síran manganatý, uhličitan měďnatý, seleničitan sodný, jodid draselný), laktóza, aroma, emulgátor (sójový a slunečnicový lecitin), náhradní sladidlo (aspartam), barvivo (β-karoten), vitaminový koncentrát (kyselina askorbová, nikotinamid, DL-α-tokoferyl-acetát, D-pantothenan vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, retinylacetát, thiamin mononitrát, kyselina listová, biotin, kyanokobalamin, cholekalciferol), antioxidanty (L-ascorbylpalmitát, α-tokoferol).

Obsahuje zdroj fenylalaninu.

Účel použití:

Pro regulaci hmotnosti jako náhrada jednoho či více hlavních jídel v rámci celodenní stravy.

Doporučené dávkování:

1 - 4 sáčky denně, pokud lékař nedoporučí jinak. Ostatní jídla nutno přizpůsobit dietnímu programu, který by měl obsahovat dvě hlavní nízkoenergetická jídla s důrazem na příjem nízkotučných mléčných a masných výrobků, zeleniny a ovoce, přílohy v adekvátním množství (rýže, brambory, nízko vaječné těstoviny) a mlýnskopekárenské výrobky s vyšším obsahem vlákniny.
1 - 2 sáčky denně po dobu úpravy tělesné hmotnosti nebo jako doplněk stravy při realimentaci, zvýšené tělesné aktivitě, v rekonvalescenci a při sportování.
1 sáček denně lze doporučit při dlouhodobém dodržování nízkoenergetické diety o energetickém obsahu 5-6MJ.

Při redukční dietě doporučujeme vypít denně 1,5 - 2,0 l tekutin ve formě vody, neslazené minerálky nebo sodovky. Příjem tekutin možno částečně nahradit čajem nebo kávou, pokud je snášíte a nezakázal vám je lékař. Nedílnou součástí redukčního režimu je přiměřené zvýšení pohybové aktivity. Je možno doporučit chůzi, jízdu na kole a plavání ve vyhřátém bazénu.

Upozornění:

Výrobek není vhodný pro děti a dospívající, pro těhotné a kojící ženy, pro osoby se závažnějším onemocněním srdce (krátké období po infarktu, poruchy srdečního rytmu), ledvin a jater, pro osoby s vředovou chorobou, pro diabetiky I. typu a osoby, které v posledním půlroce prodělaly mozkovou cévní příhodu.

Dietu nepodávat nemocným s intolerancí laktózy a s alergií na součásti mléka a osobám s poruchami příjmu a využití potravin.

Není určeno jako náhrada celodenní stravy, která je důležitá společně se zdravým životním stylem.
Není určeno osobám mladším 18 let.

Upozornění pro alergiky:

obsahuje mléko, sóju a pšenici.
Může obsahovat stopová množství vajec.

Pacienti léčení perorálními antidiabetiky, diuretiky a antihypertenzívy:
U otylých diabetiků léčených pouze dietou nebo prášky (antidiabetiky) je podání přísné nízkoenergetické diety plně indikováno. Obvykle bývá nutné po poradě s lékařem snížit dávku antidiabetik, diuretik (léků na odvodnění) a léků snižující krevní tlak.

Způsob přípravy:

Obsah sáčku nasypte do 200ml nízkotučného mléka (0,5% tuku) a pečlivě rozmíchejte metlou, šejkrem, anebo mixerem. Uložte do chladničky asi na 3 minuty.

Průměrné výživové hodnoty:

  Ve 100 g V 1 porci 35 g S 200 ml nízkotučného mléka
kJ 1609 563 878
kcal 383 134 209
 
 
 
Základní látky: Ve 100 g V jedné porci 35 g S 200 ml nízkotučného mléka
Tuky 12,2 g 4,3 g 5,3 g
z toho      
nasycené 3,7 g 1,3 g 1,4 g
polynenasycené 4,5 g 1,6 g 1,8 g
Sacharidy 33,1 g 11,6 g 21,4 g
z toho      
cukry 19,8 g 6,9 g 16,7 g
Vláknina 10,3 g 3,6 g 3,6 g
Bílkoviny 30,0 g 10,5 g 17,2 g
Sůl 3,9 g 1,4 g 1,5 g