Obchodní podmínky

ÚVOD

 

Tento internetový obchod provozuje:

 

Renata Zámečníková, IČO: 68966849,

 

se sídlem Azurová 1055,

 

460 06 Liberec

 

 

 

Internetový obchod má provozovnu na adrese:

 

Kaplického 366,

 

460 01 Liberec 1

 

Kontaktní osoba: Lucie Hložková

 

Tel.: 728 123 648.

 

Obchodní podmínky jsou v souladu s platnými právními předpisy ČR. Budete-li mít nějaký dotaz ohledně obchodních podmínek, napište nám na fitness.healthy@email.cz nebo zavolejte na tel. 728 123 648

 

 

 

OBJEDNÁVÁNÍ ZBOŽÍ

 

Zboží můžete objednat prostřednictvím internetového obchodu, nebo také e-mailem na adresu fitness.healthy@email.cz.

 

 

 

DODACÍ PODMÍNKY

 

Vámi objednané zboží expedujeme do 24 hodin od přijetí objednávky s výjimkou sobot, nedělí a státních svátků. Objednané zboží je posíláno jako obchodní balík cestou České pošty, nebo jiných přepravců. V případě, že při objednání správně vyplníte Vaši e-mailovou adresu, tak budete o expedici zboží informováni e-mailem. Doba dodání je závislá na době přepravy dopravcem, u obchodního balíku je to zpravidla do 48 hodin. V případě, že zboží nebude v době objednávky na skladě, budeme Vás informovat o náhradním termínu expedice.

 

 

 

CENA PŘEPRAVY ZBOŽÍ

 

Objednávky nad 3000Kč mají dopravné ZDARMA.

 

Při uhrazení objednávky dobírkou je poplatek - dobírečné - 20 Kč účtován vždy.

 

Při nižším nákupu platí tyto ceny:

 

a) Obchodní balík: dopravné bez dobírky 79,- Kč vč. DPH 

 

b) Obchodní balík s dobírkou: 99,- Kč vč. DPH (dopravné 79,- Kč + dobírečné 20,- Kč)

 

 

 

ZPŮSOB PLATBY

 

Při nákupu v našem internetovém obchodě jsou možné tyto platby

 

a) Dobírkou

 

b) V hotovosti při osobním odběru v Liberci (Broumovská 843/11 Liberec 6 460 06 (OD Korint- 2. patro)

 

C) Bankovním převodem na účet

 

 

 

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

 

Na zboží zakoupené v tomto internetovém obchodě se vztahuje záruka 12 měsíců, není-li obalem výrobku stanoveno stanoveno jinak.

 

 

 

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

 

Pokud jste si zboží zakoupil/a v našem internetovém obchodě a vrátíte nám jej v nepoškozeném originálním obalu s kopií prodejního dokladu a všemi doklady, které byly u zboží při prodeji, do 14 dnů od převzetí zásilky, máte nárok na vrácení peněz (mimo poštovného za vrácení balíku). Vracené zboží nám prosím posílejte jako balík, ne na dobírku, a to na adresu provozovny: Lucie Hložková, Kaplického 366, 460 01 Liberec 1.

 

UPOZORNĚNÍ: Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, nebo nebude včas vyzvednuta objednávka připravena k osobnímu odběru, má provozovatel internetového obchodu právo požadovat uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (smluvní pokuta) ve výši 100,-Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s případnou smluvní pokutou v této výši.

 

 

 

REKLAMAČNÍ PODMÍNKY

 

Reklamaci je nutné oznámit co nejdříve, a to telefonicky nebo e-mailem a sdělit, v čem reklamace spočívá. Reklamované zboží nám prosím posílejte v originálním obalu, jako balík, ne na dobírku, a to výhradně na reklamační adresu (viz níže)! Vždy přiložte kopii prodejního dokladu. Oprávněnou reklamaci vyřizujeme výměnou zboží. Zákonná lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů, tuto lhůtu se snažíme zkrátit na minimum. Po vyřízení reklamace Vám zboží doručíme stejným způsobem, jako v případě původní zásilky. V případě nároku na vrácení peněz Vás budeme kontaktovat.

 

 

 

Reklamační adresa:

 

Lucie Hložková

 

Kaplického 366

 

460 01 Liberec 1

 

Tel.: 728 123 648 e-mail: fitness.healthy@email.cz

 

 

 

OCHRANA OSOBNÍCH DAT E-shop Fitness-healthy se zavazuje, že nepoužije osobní data zákazníka pro komerční nabídku, nemající souvislost s provozovaným internetovým obchodem, a dále že nebude osobní data zákazníka prodávat, či jinak poskytovat třetím osobám. Na žádost zákazníka budou jeho osobní data vymazána z naší databáze.